Dantų implantai bedančiams žandikauliams

 

Pagrindinis iššūkis dantų neturintiems pacientams yra jų apatinio žandikaulio plokštelių fiksacija ir atrama. Vršutinio žandikaulio protezai laikosi pakankamai gerai, dėl kietojo gomurio teikiamos atramos.

Mikroimplantai yra mažiausiai invazinis, paprastas, greitas ir efektyvus būdas pagerinti plokštelių fiksaciją. . Mikroimplantų protezų stabilizavimo sistema buvo sukurta tam, kad suteiktų didesnį plokštelių stabilumą tiems pacientams, kuriems negalima įprastų implantų implantacija, kurie neturi pakankamai kaulo, kad būtų galima sriegti tradicinius implantus arba tiems, kurie ieško pasirinkimo, kainuojančio mažiau, nei įprastas gydymas implantais.

Mikroimplantai susideda iš mažyčio titano lydinio implanto, kuris atstoja jūsų danties šaknį ir atraminės dalies, kuri iškilusi virš dantenų . Implanto galvutė yra rutulio formos. Plokštelėje yra specialūs laikikliai, kurie uždėjus plokštelę fiksuojasi su mikroimplanto galvute ir tvirtai laiko ją vietoje. Implantai įsriegiami greitai ir lengvai atliekant procesą vietinėje nejautroje. Kadangi ši procedūra iš esmės yra mažai invazinė, todėl plokšteles galima pradėti nešioti tą pačią dieną, kai įsukami mikroimplantai.

Klinikoje naudojami 3M mini implantai.