Dantų balinimas

 

Dantų balinimas yra nepavojingas ir fektyvus būdas pakeisti dantų spalvą į šviesesnę. Dantys tamsėja mums senstant, taip pat spalvos pokyčius sukelia dažančių produktų kavos, arbatos naudojimas, rūkymas, kai kurių medikamentų vartojimas. Datų spalva gali tamsėti ir po danties endodontinio gydymo.

Prieš dantų balinimą svarbu įvertinti dantų spalvos pokyčio priežastis, galimus balinimo rezultatus, kadangi geltono pigmento turintys dantys išbąla labai gerai, rudo pigmento turintys dantys bąla pakankamai gerai, o pilko atspalvio turintys dantys išbąla sunkiai.

Dantų balinimas kapomis – tai saugus balinimo būdas namuose. Naudojamos individualiai technikų laboratorijoje pagamintos kapos ir balinimo gelis. Dantys išbąla per 1-2 savaites.

Dantų balinimas LED lempa – yra efektyvi ir saugi priemonė balinti dantims . Dantis balinant odontologijos klinikoje higienistas balinamąją medžiagą kruopščiai užtepa tiesiai ant dantų.  Ši medžiaga suaktyvinama ir paspartinamas balinimo proceas dėl LED lempos poveikio.
Profesionalaus dantų balinimo metu nepažeidžiama burnos gleivinė, minkštieji audiniai yra izoliuojami ir apsaugomi nuo galimo sudirginimo ar nudeginimo. Balinimo procedūra trunka iki 1,5 valandos, o rezultatas matomas iš karto po procedūros.

Balinimo metu dantys gali pasidaryti jautresni, pacientai gali pajusti skausmingesnę dantenų liniją, tačiau visi šie simptomai yra laikini ir išnyksta per keletą dienų po balinimo.

Paslaugų kainas galite peržiūrėti mūsų kainyne